Krople do oczu bez recepty

Podrażnienie oka może być nie tylko wynikiem długotrwałej pracy przy komputerze, ale również jego urazu. Większość z nas zaznała nieprzyjemnego dyskomfortu spowodowanego dostaniem się do oka tzw. ciała obcego. Pocieranie powieki często kończy się tylko pogorszeniem stanu. Tutaj z pomocą przyjdą nam specjalne krople do oczu dostępne bez recepty o różnych właściwościach dostosowanych do problemu, który nas nawiedził. Nie wolno zapominać o tym, że każdy produkt po otwarciu należy zużyć w wyznaczonym dla niego czasie. Jeżeli często masz problem z przypomnieniem sobie, kiedy zacząłeś używać danego produktu, wyrób w sobie nawyk zapisywania na jego opakowaniu daty otwarcia. Ułatwi Ci to życie, a już na pewno uchroni przed korzystaniem z nieświeżego leku bądź niepotrzebnym wyrzuceniem go, gdy tak naprawdę nadaje się on jeszcze do użytku.

Ogromny wybór kropli w aptece online

W Aptece Internetowej MINI znajdziesz niejedne krople do oczu bez recepty. Oto kilka przykładowych produktów, które znajdziesz w jej asortymencie:

  • Thealoz Duo, krople,
  • Systane Hydration, nawilżające krople do oczu,
  • Isomar Occhi, krople do oczu w ampułkach,
  • Optrex ActiDrops, nawilżające krople do suchych oczu,
  • Visine Zmęczone Oczy, krople do oczu,
  • Sterazolin Hydrobalance PPH, krople do oczu.

Z pełnym asortymentem apteki zapoznasz się na aptekamini.pl, gdzie znajduje się jej sklep internetowy. Złóż w nim zamówienie i czekaj na kuriera, który szybko dostarczy paczkę pod wskazany przez Ciebie adres. Chcesz skorzystać z darmowej dostawy? Wystarczy, że zrobisz zakupy za kwotę wyższą od 149 zł.


Apteka Mini
Marii Skłodowskiej Curie 3
80-210 Gdańsk
tel. 58-621-02-14

  • Bądź pierwszym, który skomentuje

1 wpis

4 wpisy

0 wpisów

0 wpisów

3 wpisy

1 wpis


Kategorie